Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JEAN TINGUELY (Schweiz, 1925-1991): "Hannibal II", signerad Tinguely, 258/300, litografi, bladmått ca 48x66 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Blekt
633953
2019-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här