Jean Tinguely

Jean Tinguely
Jean Tinguely

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN TINGUELY (Schweiz, 1925-1991): "Hannibal II", signerad Tinguely, 258/300, litografi, bladmått ca 48x66 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Blekt

633953

2019-04-28