Matsalsmöbl England Glenister

Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister
Matsalsmöbl England Glenister

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 11 dlr, 1900-tal, mahogny, märkta Glenister England, bestående av matbord med 2 iläggsskivor, 10 stolar, sitthöjd 48, bordets höjd 74, 183x103, iläggsskivor 61 cm vardera

Bruksslitage

633963

2019-04-12