Matsalsmöbl England Glenister
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 11 dlr, 1900-tal, mahogny, märkta Glenister England, bestående av matbord med 2 iläggsskivor, 10 stolar, sitthöjd 48, bordets höjd 74, 183x103, iläggsskivor 61 cm vardera
Bruksslitage
633963
2019-04-12