Bojaner

Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner
Bojaner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOJANER, 3 st., Kina, 1800-tal, porslin, 2 bojaner senare omgjorda till bordslampor, total höjd 17-24 cm

nagg

633964

2019-04-14