Ragnar Sandberg oljemålning

Ragnar Sandberg oljemålning
Ragnar Sandberg oljemålning
Ragnar Sandberg oljemålning
Ragnar Sandberg oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Skärgårdsmotiv med segelbåtar, signerad och daterad RS -35, olja på pannå av papp, ca 37x52 cm

633976

2019-04-11