Dalahästar, grisar samt tuppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄSTAR, GRISAR SAMT TUPPAR, 20 st., 1900-tal, bemålad keramik samt trä, höjd 4-25 cm

slitage

633982

2019-04-14