Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DALAHÄSTAR SAMT GRIS, 4 st., 18/1900-tal, bemålat trä, höjd ca 8 - 18 cm
slitage, skador
633983
2019-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här