Armaturer mässing

Armaturer mässing
Armaturer mässing
Armaturer mässing
Armaturer mässing
Armaturer mässing
Armaturer mässing
Armaturer mässing
Armaturer mässing
Armaturer mässing
Armaturer mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAK- OCH VÄGGARMATUR, 2 dlr., mässing, 1900-talets början, kupor i glas, höjd ca 42, längd från 70 cm

En kupa med lagning, tejprester, slitage

633987

2019-04-12