Åke Wilhelm Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Komposition, signerad åwa, olja på duk, ca 49x85 cm

Duket är något ospänt

633992

2019-04-12