Johan Fredrik Höckert tillskriven

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK HÖCKERT (1826-1866): tillskriven, kvinna med barn, otydligsignerad och daterat Höck..? , olja på duk, ca 29x24 cm

krackelerat

634042

2019-04-12