Slagbord 17/1800-tal

Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 17/800-tal, allmoge, bemålad furu, höjd ca 74, 53x118, två klaffar, vardera ca 69 cm.

Slitage, förlust av färg, märken, repor, renovering, komplettering, torrsprickor, spår av trämask

634043

2019-04-12