Slagbord 17/1800-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, 17/800-tal, allmoge, bemålad furu, höjd ca 74, 53x118, två klaffar, vardera ca 69 cm.
Slitage, förlust av färg, märken, repor, renovering, komplettering, torrsprickor, spår av trämask
634043
2019-04-12