Arthur Percy oljemålning

Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad Percy 1948, olja på duk, 100x73 cm

634045

2019-04-12