Knut Norman oljemålning

Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning
Knut Norman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT NORMAN (1896-1977): Motiv från Venedig, signerad Knut Norman, olja på duk, ca 45x60 cm

634046

2019-04-16