Pokal med lock

Pokal med lock
Pokal med lock
Pokal med lock
Pokal med lock
Pokal med lock
Pokal med lock
Pokal med lock
Pokal med lock
Pokal med lock
Pokal med lock

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POKAL MED LOCK, glas, Böhmen, omkring sekelskiftet 1800 /1900-tal, jaktdekor och växtornamentik, höjd ca 39 cm

Smärre nagg.

634048

2019-04-11