Skåp Louis XVI stil
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanerat med bl.a. valnöt, mahogny, jakaranda, beslag i mässing, skivor i sten, 2 delad, höjd ca 162, 102x34 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, slitage, lösa fanerbittar medföljer
634049
2019-04-12