Skåp Louis XVI stil

Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil
Skåp Louis XVI stil

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanerat med bl.a. valnöt, mahogny, jakaranda, beslag i mässing, skivor i sten, 2 delad, höjd ca 162, 102x34 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, slitage, lösa fanerbittar medföljer

634049

2019-04-12