Spegel med konsolbord gustaviansk stil
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, med konsolbord, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, spegel med träskuren och förgylld dekor, genombrutet rosettkrön, på baksidan märkt cap vv, spegelns höjd ca 188x61,5, konsolbordets höjd 55 cm
Mindre dekorskador
634050
2019-04-11