Spegel med konsolbord gustaviansk stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, med konsolbord, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, spegel med träskuren och förgylld dekor, genombrutet rosettkrön, på baksidan märkt cap vv, spegelns höjd ca 188x61,5, konsolbordets höjd 55 cm

Mindre dekorskador

634050

2019-04-11