Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
KARTELLUR, 1900-tal, Louis XV-stil, förgylld metall, urtavla med arabiska siffror, höjd 37 cm, pendel finns
Nyckel saknas
634051
2019-04-11