Kartellur

Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

KARTELLUR, 1900-tal, Louis XV-stil, förgylld metall, urtavla med arabiska siffror, höjd 37 cm, pendel finns

Nyckel saknas

634051

2019-04-11