Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KUNGLIG DANSK, assietter, 12 st, före 1923, handmålad blomsterdekor, delvis förgyld, genombruten, diameter ca 21 cm
En med lagning, en med nagg
634054
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här