Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003) Soldag, Lilla Nassa, 1963, signerad Roland S, numrerad 180/260, färglitografi, ca 43x54 cm
634063
2019-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här