Serveringsvagen

Serveringsvagen
Serveringsvagen
Serveringsvagen
Serveringsvagen
Serveringsvagen
Serveringsvagen
Serveringsvagen
Serveringsvagen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt betsat lövträ, hyllplan i glas, på gummiklädda hjultrissor, höjd 69, 81x43 cm

Bakre gummiklädda hjultrissor är slitna och har lagats, slitage, märken, repor

634069

2019-04-13