Serveringsvagen
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt betsat lövträ, hyllplan i glas, på gummiklädda hjultrissor, höjd 69, 81x43 cm
Bakre gummiklädda hjultrissor är slitna och har lagats, slitage, märken, repor
634069
2019-04-13