Soffbord
2019-04-13
634071
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, med stomme i mässing samt rektangulär skiva i mässing och svart plast, höjd ca 50, 90x55.5 cm
Slitage, fläckar, ställvis anlöpning, skivan med en spricka vid hörnet, märken, repor