Marika Lang färglitografier i mapp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIKA LANG (född 1961): (5) "Flärd", signerade Marika Lang, numrerade, färglitografier 5 st, bladstorlek 61x82 resp 82x61 cm

634098

2019-04-21