Graciov Brothers jardinär silver och slipat glas

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GRACIOV BROTHERS, jardinjär, 1900-talets början, slipat glas, fästen i dekorerat silver, stämplade Graciov, probör Ivan Lebedkin Moskva, höjd 16, längd 28,5x13 cm

Mindre nagg

634104

2019-04-11