Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GRACIOV BROTHERS, jardinjär, 1900-talets början, slipat glas, fästen i dekorerat silver, stämplade Graciov, probör Ivan Lebedkin Moskva, höjd 16, längd 28,5x13 cm
Mindre nagg
634104
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här