Marianne Westman Elisabeth
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIANNE WESTMAN, servis, "Elisabeth", Rörstrand, 48 dlr, bestående av: 5 mattallrikar, 7 djupa tallrikar, 5 förrättstallrik, 10+2 assietter, 4 uppläggningsfat, 5 skål, 2 såssnipa, kanna, 3 kaffekoppar med fat, 4 tekoppar med fat
Ställvis hårt slitage, märken, delar med nagg medföljer
634106
2019-04-12