Marianne Westman Elisabeth

Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth
Marianne Westman Elisabeth

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

MARIANNE WESTMAN, servis, "Elisabeth", Rörstrand, 48 dlr, bestående av: 5 mattallrikar, 7 djupa tallrikar, 5 förrättstallrik, 10+2 assietter, 4 uppläggningsfat, 5 skål, 2 såssnipa, kanna, 3 kaffekoppar med fat, 4 tekoppar med fat

Ställvis hårt slitage, märken, delar med nagg medföljer

634106

2019-04-12