Punschmuggar

Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar
Punschmuggar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUNSCHMUGGAR, 8 st., silver, Gesons, 1974, invändigt förgylld, höjd ca 5,5 cm, vikt ca 247 g

Slitage, mindre bucklor

634110

2019-04-12