Anton Stankowski
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANTON STANKOWSKI (Tyskland, 1906-1998): Komposition, signerad och daterad 95, färgserigrafi, épreuve d´artiste, bladmått ca 70x70 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Oramad
634116
2019-04-28