Anton Stankowski

Anton Stankowski
Anton Stankowski

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTON STANKOWSKI (Tyskland, 1906-1998): Komposition, signerad och daterad 95, färgserigrafi, épreuve d´artiste, bladmått ca 70x70 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Oramad

634116

2019-04-28