Claisse

Claisse
Claisse

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GENEVIÈVE CLAISSE (Frankrike, 1935-2018): Cercle, signerad Claisse, numrerad 11/40, färgserigrafi, bladmått ca 80x61 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Oramad, smärre hanteringsveck

634128

2019-04-28