Claisse
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GENEVIÈVE CLAISSE (Frankrike, 1935-2018): Cercle, signerad Claisse, numrerad 11/40, färgserigrafi, bladmått ca 80x61 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Oramad, smärre hanteringsveck
634128
2019-04-28