Ardy Strüwer litografi

Ardy Strüwer litografi
Ardy Strüwer litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition med frukt stilleben, signerad Ardy Strüwer, numrerad 75/360, 75x53 cm

Ej examinerad ur ramen

634132

2019-04-12