Carl Barks litografi
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL BARKS (USA, 1901-2000), "Lavender and Old Lace" signerad i trycket samt. på passepartouten Carl Barks, numrerad 26/50, etikettmärkt "Familjeporträtt", samt. AR - The Walt Disney Company, bildmått ca 26x21 cm
Ej examinerad ur ramen
634149
2019-04-12