Carl Barks litografi

Carl Barks litografi
Carl Barks litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL BARKS (USA, 1901-2000), "Lavender and Old Lace" signerad i trycket samt. på passepartouten Carl Barks, numrerad 26/50, etikettmärkt "Familjeporträtt", samt. AR - The Walt Disney Company, bildmått ca 26x21 cm

Ej examinerad ur ramen

634149

2019-04-12