Lisa Larson Pippi Långstrump
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LISA LARSON, figuriner, 3 st., "Pippi Långstrump", figurin, Gustavsberg, stengods, delvis glaserad, formgivningsår 1969, märkt Pippi Långstrump Gustavsberg Made in Sweden Lisa L, höjd ca 18 cm, 2 st. fåglar, stämplade Lisa L. Gustavsberg, höjd 7,5 cm
Pippi med lagning på ena flätan
634172
2019-04-13