Lisa Larson Pippi Långstrump

Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump
Lisa Larson Pippi Långstrump

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LISA LARSON, figuriner, 3 st., "Pippi Långstrump", figurin, Gustavsberg, stengods, delvis glaserad, formgivningsår 1969, märkt Pippi Långstrump Gustavsberg Made in Sweden Lisa L, höjd ca 18 cm, 2 st. fåglar, stämplade Lisa L. Gustavsberg, höjd 7,5 cm

Pippi med lagning på ena flätan

634172

2019-04-13