Ytterfoder jugend
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YTTERFODER & VAS, 4 dlr. jugend, tre krukor med blomdekor i relief, höjd ca 16-17 cm, diameter ca 19-21 cm, vas i form av drake, stämplad Rörstrand, höjd ca 31 cm
Bruksslitage, den vita krukan med spricka
634173
2019-04-13