Ytterfoder jugend

Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YTTERFODER & VAS, 4 dlr. jugend, tre krukor med blomdekor i relief, höjd ca 16-17 cm, diameter ca 19-21 cm, vas i form av drake, stämplad Rörstrand, höjd ca 31 cm

Bruksslitage, den vita krukan med spricka

634173

2019-04-13