Vasili Levi oljemålning

Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASILI LEVI (1878-1954): "Syrener", blomsterstilleben, signerad V. Vasili, olja på pannå, ca 47x63,5 cm

634174

2019-04-20