Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNGHÄST & TRAMPHÄST, 2 st., bemålat trä, 1900-talets första hälft, längd ca 68-87 cm, höjd ca 57-67 cm
Slitage, skador
634177
2019-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här