Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GUNGHÄST & TRAMPHÄST, 2 st., bemålat trä, 1900-talets första hälft, längd ca 68-87 cm, höjd ca 57-67 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador
634177
2019-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner