Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Komposition, signerad Wessman och daterad 1984 a tergo, olja på duk, ca 114x89 cm

Krackelyr samt mindre färgbortfall

634191

2019-04-14