Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JARDINJÄR, silver, importstämplar A Nilsson, Lund 1919, oval, reliefdekor av blommor, insatsskål av slipat glas, invändigt förgylld, längd 43 cm, vikt ca 925 g
Livet med gåvogravyr
634195
2019-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här