Jardinjär silver

Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver
Jardinjär silver

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JARDINJÄR, silver, importstämplar A Nilsson, Lund 1919, oval, reliefdekor av blommor, insatsskål av slipat glas, invändigt förgylld, längd 43 cm, vikt ca 925 g

Livet med gåvogravyr

634195

2019-04-28