Dörrar Saudiarabien

Dörrar Saudiarabien
Dörrar Saudiarabien
Dörrar Saudiarabien
Dörrar Saudiarabien
Dörrar Saudiarabien
Dörrar Saudiarabien

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DÖRRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, inköpta på 1960-talet i Saudiarabien, höjd ca 183, bredd ca 54 cm

A Gentleman´s Auction

Bruksslitage, skador

634198

2019-04-26