Dörrar Saudiarabien
Valmis
2019-04-26
634198
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
DÖRRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, inköpta på 1960-talet i Saudiarabien, höjd ca 183, bredd ca 54 cm
A Gentleman´s Auction
Bruksslitage, skador