Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FELIX VARLAMISHVILLI (1903-1986): Blomsterstilleben, signerad och daterad Paris 1931, olja på duk, ca 100x73 cm
Krackeleringar
634232
2019-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här