Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan", signerade och numrerade Roland S., 12/30, litografi, bildmått ca 14x13 cm

gulnad

634255

2019-04-13