Bruno Mathsson & Piet Hein bord supercirkel
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, supercirkel, Mathsson International, fanerad i bok, 4 spännben i förkromad metall, höjd ca 52, diam ca 90 cm, etikettmärkt
Mindre bruksslitage och märken
634256
2019-04-16