Klubbat för:
15 000 SEK
7 000 SEK
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot slottet, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, 9,5x24,5 cm
634258
2019-04-13