Anna Palm

Anna Palm
Anna Palm

Klubbat för:

15 000 SEK

7 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot slottet, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, 9,5x24,5 cm

634258

2019-04-13