Teckningar

Teckningar
Teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TECKNINGAR, akvareller, tryck och etsningar, tot 20 st, bl a träsnitt "Tistel och Nymåne" av Torbjörn Zetterholm, och blyertsteckning av Götting, daterad 1917, bildytorna mellan ca 22,5x18 och 40x30 cm

Skicket varierar. Revor och fläckar. Ej genomgångna.

634303

2019-04-12