Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Spelande pojke, signerad och daterad B. Nordencreutz -64, olja på duk, ca 35x27 cm

Brukslitage

634315

2019-04-13