Børge Mogensen bokhylla Öresund

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, Öresund, bokhylla, ek och teak, Karl Andersson & Söner, kombination bestående av 3 breda samt 1 smal underdel med skjutdörrar respektive lådor, 3+1 mellanhylla, samt 3+1 överhyllor, 3 breda socklar (2 i teak, 1 i ek) totalhöjd höjd ca 242, sektioner bredd ca 134,5 / 68,5 cm, djup 54 resp 36 cm

Bruksslitage, små fanerskador, repor, en lådknopp behöver fästas, 1 smal sockel saknas

634320

2019-04-18