Børge Mogensen bokhylla Öresund
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, Öresund, bokhylla, ek och teak, Karl Andersson & Söner, kombination bestående av 3 breda samt 1 smal underdel med skjutdörrar respektive lådor, 3+1 mellanhylla, samt 3+1 överhyllor, 3 breda socklar (2 i teak, 1 i ek) totalhöjd höjd ca 242, sektioner bredd ca 134,5 / 68,5 cm, djup 54 resp 36 cm
Bruksslitage, små fanerskador, repor, en lådknopp behöver fästas, 1 smal sockel saknas
634320
2019-04-18