Spegellampetter nyrokoko

Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko
Spegellampetter nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 1 ljus vardera, bronserade, dekor av pastellage, ca 40x32 cm

Lagningar, smärre skador, delvis senare bronsering

634324

2019-04-13