Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 1 ljus vardera, bronserade, dekor av pastellage, ca 40x32 cm
Lagningar, smärre skador, delvis senare bronsering
634324
2019-04-13