Claus Havemann oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CLAUS HAVEMANN (Danmark, född 1942): ´´Bord´´, monogramsignerad ´´CH´´, daterad 1974, olja på duk, ca 140x100 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
634332
Päivämäärä:
2019-04-13